Ana Sayfa Kurumsal Ürünler İnsan Kaynakları Bize Yazın İletişim Bilgilerimiz
Katalog İndir

AKSAN KARDAN ürün kataloğu için tıklayın
.
E-Bülten

Bizden ve sektörden güncel duyuruları almak için kayıt olunuz.30 Mayıs 2016 Pazartesi
AKSAN KARDAN BU YIL 13.KEZ EIMA'DA 
Detay
« Geri   |   İleri »
Hakkımızda

Aksan Kardan, 1971 yılında zirai şaft ve aşırı yük emniyet kavramaları ile üretimine başlamıştır. 40 seneye yaklaşan üretim hayatı boyunca konusunda yurt içinde kalitesi ve ürün çeşitliliği ile lider firma olma özelliğini kazanmıştır. Yurtdışında da 4 kıtada 40’ı aşkın ülke’ye ihracat gerçekleştirmekte olan firmamız, Dünya’da konusunda söz sahibi firmalar arasında yer almaktadır. 


 2005 yılında ağır iş makinelerinde kullanılan, aks şaftları ve millerinin Ar-Ge ve üretim çalışmalarına başlanmıştır.  Bu konuda hızla yol alınmış, konusunda söz sahibi firmaların tedarikçisi olunmuştur.


 Ürün kalitesi, Dünya’nın konusunda lider test ve belgelendirme kuruluşu olan DLG – Almanya tarafından test edilerek, CE kalite belgesi ile onaylanmış olup, Aksan Kardan günümüzde yurtiçinde ilk ve tek CE belgeli zirai şaft üreticisidir.


Aksan Kardan sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, mesleki eğitim yeterliliği olan bireyler yetiştirilmesi amacıyla, okul sanayi işbirliği projelerinde etkin roller oynamakta ve bu projeleri desteklemektedir. Bunun yanı sıra üniversite-sanayi işbirliğini, gelişmede önemli bir gereksinim olarak görüp, üniversiteler ile teknolojik projeler yürütmektedir.
 

 Aksan Kardan LTD.   TURKEY
Aksan Kardan LLC.  AMERICA